Hakkımızda

Merhaba, sayfamıza Hoş geldiniz, sizi burada misafir ediyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Şirketimiz, Sefa ŞARE’nin 2002 yılında Argon Kaynakçılığı mesleği işçiliği ile başlayıp alanında uzman olduğu bilgi birikim, iş deneyim ve tecrübesi ile 2015 yılında 2 ortaklı kurulan ilk şirketin tasfiyesinden sonra Sefa ŞARE tarafından yenilenerek 2021 yılında Bursa’nın Mustafakemalpaşa  ilçesinde UZMAN PASLANMAZ PROSES SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak yeniden kurulmuştur.

Vizyonumuz, eğitimli personellerimiz ve sektördeki deneyimlerimize dayanarak yaptığımız hizmetlerle referanslarımıza yenilerini ekleyip, gelişmeye devam eden bir firma ilkesi ile dürüstlük ve ahlaki değerler çerçevesinde müşteri ilişkileri kurmak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı misyon edinmiş bir firma olmaktır.

Yapmış olduğumuz hizmetlerin başlıcaları; başta gıda sektörü olmak üzere paslanmaz çeliğin işlendiği her alanda hizmet vermekteyiz. Proses kurulumu ve modifikasyon hizmetleri, makine montajları, tank kurulum ve bağlantıları, pastörizatör kurulumu, platform ve pleyt panel kurulumu, balans tankı, filtre, vana grubu havuzları, tank imalatı, tereyağı arabası, kaymak taşıma arabası, yoğurt taşıma arabası, ızgara imalatı, sac büküm imalatı ve montajı hizmetleridir.

Ürünlerimiz kalite standartlarına uygunluğu TSE tarafından test edilmiş olup, ISO 9001 ve CE Deklarasyon belgeleri gibi daha bir çok uygunluk sertifikarına sahiptir.